Студії театру

У театральну студію театру " Арлекін " запрошуються діти від 4 до 18 років. Діти навчаються акторській майстерності, вокалу та хореографії. Через місяць навчання учні театральної студії мають можливість виступати на концертах, конкурсах та зніматися у відеороліках, кліпах, а також брати участь у телепроектах "Таланти Вінничини".

Навчання проходять 2, або (за бажанням) 3 рази на тиждень. Вартість заняття по 45 хв. - 50 грн. По 1,5 години - 100 грн.
Абонемент на заняття по 45 хв. (2 рази на тиждень) - 320 грн., (3 рази на тиждень) - 480 грн. Абонемент на заняття по 1,5 год (2 рази на тиждень) - 640 грн., (3 рази на тиждень) - 960 грн.
Через три місяці навчання найкращі учні переходять на безкоштовне навчання і приймають участь у всіх концертах та телепроектах театру.

Школа кіноакторів , телеведучих та блогерів була створена на базі театру «Арлекін» та продюсерського центру «Талант». Засновник та керівник школи – ФОП Андрійчук Олена Валеріївна - директор театру «Арлекін» та ПЦ «ТАЛАНТ», поет та композитор, викладач вокалу та артистичної майстерності, автор та керівник телевізійної програми на телеканалі «ВІТА» - «МУЗИЧНІ БАРВИ».
Мета школи - надати дітям можливість реалізувати свої творчі здібності, навчити їх акторської майстерності, як потрібно працювати на камеру, вільно володіти мікрофоном та правильно висловлювати свої думки. Публічні виступи нададуть дітям впевненості, сформують відчуття поваги до себе та оточуючих , що неодмінно знадобиться у їх подальшому житті, яку б професію вони не обрали.
До школи приймаються діти (від 4 до 18 років). Протягом навчання діти будуть зніматися у телепроектах, відеороликах та телепрограмах.

Термін навчання 6 місяців. Заняття проходять 3 рази на тиждень у зручний для вас час.
Вартість години заняття 100 грн.
100 грн. * 12 занять = 1200 грн. за місяць. Абонемент на 1 місяць - 960 грн.

Дитячі студії

Афіша

Афіша

 

Оберіть мову

Додати в закладки

footer